Özellikler

Ana Sayfa - Özellikler

KOLAY

Sistemin işleyişini titizlikle kontrol ettik. Kolay, basit ve anlaşılır olmasına özen gösterdik. Ve işte %100 GERÇEK deneyim yaşayacağınız SANAL platformumuz AtaTradeBook’u size gururla sunuyoruz.

YENİLİKÇİ

AtaTradeBook ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Bu platform ile piyasalarda işlem yaparken, diğer yatırımcıların işlemlerini takip edebilir; istediğiniz işlemi kopyalayabilirsiniz. İsterseniz diğer yatırımcılara meydan okuyabilir; onları düelloya davet edebilirsiniz.

ÜCRETSİZ

Bu platformda her şey ücretsiz: hesap açmak, piyasa verilerini izlemek, işlem yapmak, yarışmak, diğer yatırımcıları takip etmek, işlemlerini kopyalamak, iletişime geçmek.

GÜVENLİ

Veriler, deneyim, yatırımcılar hepsi GERÇEK, ama hesabınızdaki para SANAL. Kendinizi %100 güvende hissedebilirsiniz.

ÖĞRETİCİ

Sizlere piyasa verileri ile sınırsız işlem yapma olanağı sağlıyoruz. Yeni yatırım stratejilerinizi SANAL PARA ile deneyimleyin. Böylece gerçek birikimlerinizi piyasalarda değerlendirmeden önce, 1 lira dahi riske girmeden tecrübe kazanın.

REKABETÇİ

“Ben her şeyi öğrendim” diyorsanız buyurun ‘er meydanı’na. İstediğiniz yatırımcıyı kendinize rakip seçebilir; ortaya (sanal) paranızı koyarak düelloya davet edebilir ve yatırımlarınızı yarıştırabilirsiniz. Kazanan parayı kapar.

SOSYAL

Türkiye’nin ilk sosyal yatırımcı ağı Ata Trade Book ile en iyi yatırımcılar ile iletişime geçin, onları takip edin, işlemlerini kopyalayın, mesaj yazın, düelloya davet edin. Onların başarıları sizin başarınız, sizin başarınız onların başarısı olsun. Hatta başarılarınızı, ne kadar iyi bir portföy yöneticisi olduğunuzu Facebook hesabınız üzerinden arkadaşlarınızla da paylaşın.