Hukuki Şartlar

AtaTradeBook.com web sitesinde yer alan ve tarafından hazırlanmış olan her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerler güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, Ata Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. bunların doğruluğunu ve yeterliliğini hiçbir şekilde garanti etmemektedir. Bu web sitesinde yer alan ve Ata Yatırım tarafından derlenmiş olan her türlü bilgi, şekil, şema, tahmin ve tavsiyeler ile görüşler önceden haber verilmeksizin Ata Yatırım tarafından değiştirilebilir. Ata Trade Book'da yer alan her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerler yatırımcıyı bilgilendirmeye yönelik olup, hiç bir şekilde herhangi bir menkul kıymetin alım-satım teklifi ve/veya taahhüdü anlamına gelmemektedir. Burada yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlendirmelerin kullanımı sonucunda ortaya çıkacak doğrudan ve /veya dolaylı zararlardan Ata Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. sorumlu olmayacaktır.

Bu website’da yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerler, yatırımcılar tarafından sadece bilgi edinme amacı ile kullanılabilir. Burada yer alanların tamamının bütün yasal hakları Ata Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş.’ye ait olduğundan, hiçbir şekilde Ata Yatırım'ın yazılı ön izni olmaksızın kısmen ve/veya tamamen kopyalanması, başka yerlerde kullanılması, dağıtılması, çoğaltılması, değiştirilmesi veya ileride kullanılmak üzere bilgisayar sistemlerine aktarılması mümkün değildir. Aksi halde, Ata Yatırım uğramış olduğu bütün zarar ve ziyanını talep edebilecektir.

BIST Piyasalarında oluşan verilere ait tüm telif hakları tamamen BIST'e ait olup bu veriler tekrar yayımlanamaz.

atatradebook.com internet sayfamızda ve bu sayfa ile ilgili çeşitli uygulamalarda kullanımınıza sunulmuş olan test platformunda yer alan tüm veri, içerik, yarışma, ücretlendirme ve bedeller tamamen sanal olup, işlemler esnasında veya işlemler neticesinde oluşan kar, zarar, değer ya da değer kaybı tamamen sanal olup, gerçek herhangi bir maddi karşılığı mevcut değildir. Katılımcı ya da takipçilerin bu platformda oluşacak kazanç ya da kayıpları neticesinde Ata Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş.'den herhangi bir hak ya da alacak talep etmesi söz konusu değildir.

Ata Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. katılımcı bilgilerini, katılımcılar tarafından platformda yapılan işlemleri, işlemlerin sonuçlarını, kayıp ya da karı, gerek bu platformda ve gerekse sair yazılı, görsel ve sanal iletişim kanallarında bilgilendirme, tanıtım ve reklam amacıyla kullanabilir.