Hakkımızda

Ana Sayfa - Hakkımızda
Hakkımızda

Türkiye’nin en kapsamlı sanal işlem platformu, sosyal yatırımcı ağı AtaTradeBook’a hoş geldiniz.

Bu platform ile piyasaları izlerken diğer yatırımcıların işlemlerini takip edebilir hatta kopyalabilirsiniz bile. İsterseniz onlarla iletişime geçebilir, kendi aranızda özel portföy yarışması düzenleyebilirisiniz.

Peki biz kimiz?

Finans piyasalarında 20 yılı aşkın tecrübemiz ile öğretmeye ve üretmeye çalışıyoruz. Bunları yaparken de öğrenmeye devam ediyoruz. En önemlisi de paylaşımın gücüne inanıyoruz ve daha önce gerçek anlamda yapılmamış olanı yapmaya çalışıyoruz. Ustalardan çıraklara, borsa ile uzaktan yakından ilgili olan ya da olmayan herkesi bu platformda buluşturuyoruz. Yatırımcılar için sosyal bir ağ oluşturacağız. En çok getiriyi sağlayan yatırımcı hangi işlemleri yapmış acaba diye merak etmeyin, takip edin, iletişime geçin, işlemlerini kopyalayın. Sanal da olsa siz de kazanın, herkes kazansın

Biz sıradan bir sanal portföy yarışması yapmak için yola çıkmadık. Bu proje için birçok değerli profesyonelleri bir araya getirdik. Yazılımcılardan yatırım uzmanlarına, tasarımcılardan yöneticilere birçok toplantı gerçekleştirdik, aylarca emek verdik, daha iyisini sizlere sunabilmek için yoğun bir şekilde çalıştık.

Ve sonuç olarak neler mi yaptık?

  • BIST ve VİOP'u sanal bir platforma dönüştürdük.
  • İstediğiniz gibi kullanabilmeniz için hesabınıza tam 1oobin TL sanal para koyuyoruz. İster kendinizi denemek için işlem yapın, başarılar yakalayın. İsterseniz diğer üyelere meydan okuyun, düellolara katılın.
  • Bilgi paylaştıkça büyür dedik, başarılarınızı arkadaşlarınıza anlatabilmeniz için "Paylaş" butonları koyduk.
  • İzleyin, kopyalayın ve yarışın istedik. En iyi yatırımcıların nasıl işlemler yaptıklarını izleyin ve onların işlemlerini kopyalayın. Kim bilir belki de en iyi yatırımcı siz olursunuz, binlerce takipçiniz olur, başarılarınız tüm sosyal medyada konuşulur.
  • Yatırımcı Akademisi kurduk. Bugüne kadar bizlere gelen tüm soruların cevaplarını kısa videolarda topladık. Yine de yanıt bulamadığınız sorular olduğunu düşünüyorsanız @AtaOnlineTwitter sayfamızı takip edebilirsiniz.